شقق 70 متر للبيع في مصر, صفحة 48

7,700 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو باعلي عائد55mامام الجامعه الامريكيه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في جنوب الاكاديمة بمقدم 25%

    شركة البحيري جروب logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ١٥٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز بالقرب من البحر بمقدم 200 الف

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا سهل حشيش استيدوا متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا متشطب بالكامل بفيو مميز تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • ستيلا ريفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,ستيلا ريفيرا

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بسعر الطرح 70م 5% مقدم 10 سنين متساويه

    Promax Property Investors logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٨٧٬٣٧٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة أول الممشى بمقدم 10%

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    استلم فورى وحده بتقسيط على 3 سنين ف قلب الغردقه

    Hurghada View Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٩٧٬٦٨٠ جنيه

    امتلك الآن واستلم نهاية 2026 و خصم 10%

    El-Bedihy & Co logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية بإطلالة مباشرة على أهرامات الجيزة

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ناميا وست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Namya Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ناميا وست

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية فاخرة للبيع دايركت على الأهرامات

    Selection Code logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٤٢ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر الطرح الاول في العاصمه بالـR8 بأقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٨٦٬٦٧٢ جنيه

    شقة بأميز مكان في الهضبه للبيع - استلام ديسمبر26

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 67 متر فى مدينة نور تقسيط 13 سنة

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم استوديو 65م للبيع في بريفادو بحيرات

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بافيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    65م تشطيب الترا لوكس على النيل ب5% وتقسيط 96 شهر

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس في كمبوند او ويست بأقل سعر فيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل70م بجاردن51م متشطبه بالتكيفات قسط 3 شهور 66k

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٣١٬٤٦٧ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة | استوديو في Clan Hurghada

    HPK logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    أرخص ستوديو في قلب الكوثر: استثمار ذكي وسعر لقطة

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيتى اوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٦٬٩٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيتى اوفال

    1 - 6 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥١٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو 57 متر مجاويش الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٧١٬١٠٠ جنيه

    ستديو 60م استلام فوري – ممشى الأحياء–تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرف بمشروع فندقي: رفاهية السكن في الممشى

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه70م للبيع ارضي بجاردن في B12 مدينتي استلام فوري

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه كاملة التشطيب مع الحكير + تقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • ونس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Master Group
    الساحل الشمالي,العلمين,ونس

    1 - 3 غرفة

مصر: سوق عقارية مميزة

مصر، بكل تاريخها وتراثها الغني، تمثل واحدة من أكثر الأسواق العقارية تميزًا وجاذبية في المنطقة. مع مجموعة واسعة من الخيارات المتاحة، سواء في العمران الجديد أو في أحياء تاريخية، يمكن للمشترين والمستأجرين العثور على ما يناسب أذواقهم ومتطلباتهم بسهولة.

مميزات البحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر

البحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر يعتبر من أحد الاختيارات المثلى للكثير من الأشخاص، سواء كانوا عائلات صغيرة أو أفراد يبحثون عن مساحة مريحة تناسب احتياجاتهم. هذا النوع من الشقق يعتبر مناسبًا للكثير من السكان، خصوصًا الذين يبحثون عن بداية جديدة. وأفضل ما في ذلك أن الشقق البالغة مساحتها ٧٠ متر تأتي بأسعار معقولة تناسب الكثير من الأفراد والعائلات. 

عند البحث عن شقة للبيع في مصر، ستلاحظ أن هذا الحجم من الشقق ليس فقط متوفر بكثرة ولكنه أيضًا يتواجد في العديد من المواقع المرغوبة. سواء كنت تبحث عن شقة بالقرب من وسائل النقل العام أو قريبة من مناطق التسوق أو الأماكن الترفيهية، فإن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر ستوفر لك تلك الخيارات. 

شقق ٧٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيبات متنوعة

إن البحث عن شقة مثالية للبيع في مصر قد يكون مهمة صعبة، خصوصًا إذا كنت تبحث عن شقة صغيرة ومريحة تتميز بمستوى مرتفع من التشطيبات. ومع ذلك، فإن أحد الخيارات الأكثر شعبية بين الراغبين في الاستثمار العقاري هي شقق ٧٠ متر. هذه الشقق لا توفر فقط مساحة معيشة مريحة ولكنها تأتي أيضًا بمستويات متنوعة من التشطيبات تتناسب مع ذوق وميزانية مختلفة من العملاء.