شقق 40 متر للبيع في مصر, صفحة 7

590 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو جاردن فيو الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه فى سراي بالمستقبل اقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وبقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 32م استلام فوري بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة حمام سباحة على طريق الممشى السياحي

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 26

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر استثماري قوي

    El-Bedihy & Co logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر sea & pool view فى Riva Beach Front

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    استوديو بفيو البسين في الغردقة أقساط على 3 سنين

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦١٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو بمقدم 300 الف و تقسيط على سنتين

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    1 - 7 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٤٢٬٤٠٠ جنيه

    استوديو مودرن على المسبح.. الرفاهية في قلب الممشى

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ارضى فى سراى باقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار الكوثر: السعر الافضل في الموقع الأكثر طلب

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باطلاله على سكاي بول بشاطئ خاص

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية واستثمارية مثالية في الغردقة

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دي جويا 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥١١٬٨٩٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,دي جويا 4

    2 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٣٩٬٩٢٠ جنيه

    استثمار ناجح: استوديو في قلب الكوثر

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في قلب الغردقة بمقدم 25%

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده بمقدم 300 الف و قسط على 3 سنين

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو علي حمام السباحة "ريفا" الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريفا الغردقة على البحر استثمار عالي العائد

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • طلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,طلالة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري ٢٠ الف امتلك ستديو بالتكييفات علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٠ الف فقط ستديو متشطب فندقي كامل الخدمات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 30م بحديقه 10م فى زهره استلام اول 2027

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    Hayat Beach Resort فى طريق الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة سكاي بول صف أول على البحر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

مميزات السكن في شقة 40 متر للبيع في مصر

تتمتع الشقق الصغيرة بالعديد من المزايا التي تجعلها خيارًا رائعًا للعديد من الأشخاص، بما في ذلك القدرة على توفير التكاليف والراحة والبساطة. فشقة بمساحة 40 مترًا مربعًا في مصر، ليست مجرد مساحة صغيرة، بل هي فرصة للعيش بأقل تكلفة وبشكل أكثر بساطة وراحة.

ابحث عن شقق للبيع بـ 150 ألف في مصر

واحدة من المزايا الرئيسية للسكن في شقة بهذا الحجم هي القدرة على تقليل التكاليف. بدءًا من سعر الشقة نفسها وصولاً إلى تكاليف الصيانة والتنظيف، الشقق الصغيرة هي خيار اقتصادي بشكل كبير. وهذا يمكن أن يكون مثاليًا للأفراد الذين يرغبون في الحفاظ على الميزانية المنخفضة أو الذين يتطلعون إلى الابتعاد عن الديون.

هل من السهل العثور على شقة 40 متر للبيع في مصر؟

بصراحة، الجواب يعتمد على مجموعة متنوعة من العوامل، بما في ذلك الموقع، والميزانية، والتوقيت. ومع ذلك، يمكن القول أن البحث عن شقة 40 متر مربع للبيع في مصر يمكن أن يكون تحديًا في بعض الأحيان. إحدى الأسباب التي تجعل العثور على شقة بهذا الحجم قد يكون صعبًا هو أن العديد من البنايات في مصر تُعتبر من الفئة البريميوم، والتي عادة ما تتميز بشقق أكبر حجمًا. وبالتالي، يمكن أن تكون الشقق الصغيرة نادرة الوجود.

ومع ذلك، لا يزال من الممكن العثور على شقة 40 متر مربع للبيع في مصر، خاصة في بعض الأحياء الحديثة التي تقدم مجموعة متنوعة من الخيارات للسكن. لذا، قد يتطلب الأمر بعض الجهد والبحث، ولكن بالتأكيد هناك شقق بهذا الحجم متاحة في السوق.