شقق 40 متر للبيع في مصر, صفحة 6

590 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بجوار New Giza بـ هليوبوليس بقسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 30م استوديو جاهزة للبيع

    AK Circle logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 40م بترّاس خاص في الممشى السياحي بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استوديو بمقدم 200 الف وموقع قوي

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في الممشى السياحي.. استوديو بفيو بول

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 3 سنين وامتلك استوديو فيو بول

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ذكية: شقة غرفة وصالة في قلب الكوثر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 39م لمحبي الاستثمار بالتجمع+تقسيط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجونز وشاطئ خاص امتلك وحدتك في أرقى منتجع بالممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    سكن واستثمار في أقوى مواقع الغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • فيليت كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,فيليت

    2 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 39م يطل ع البحر استلام فوري بالهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تشطيب الترا سوبر لوكس إطلاله ع المسبح

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٩٬٧٠٦ جنيه

    استوديو في الكوثر إطلالة حمام سباحة في الغردقة

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو يري البحر بشاطئ خاص بمقدم 15% وتقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة تسليم قريب في مارفيل بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • مرسى باغوش

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Shehab A. Mazhar
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,مرسي باجوش

    2 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬٧٢٦٬٣٥٠ جنيه

    استوديو بول فيو بأقل سعر استثمار في الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠١٬٥٤٣ جنيه

    استوديو 40م تشطيب كامل إطلاله ع البحر والمسبح

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37م تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر و حمام سباحه|منتجع حياة, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    ستوديو بتيراس خاص بالممشي بخطة سداد 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استديو 38م بالقرب من الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالكوثر: أفضل سعر وأجمل إطلالة علي المسبح

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة بالشيخ زايد | اقساط متساوية ع 10سنوات

    The Way logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة بالشيخ زايد | اقساط متساوية ع 10سنوات

    The Way logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ٣٩ مترًا (تشطيب كامل مع مكيفات)

    Feeds logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

مميزات السكن في شقة 40 متر للبيع في مصر

تتمتع الشقق الصغيرة بالعديد من المزايا التي تجعلها خيارًا رائعًا للعديد من الأشخاص، بما في ذلك القدرة على توفير التكاليف والراحة والبساطة. فشقة بمساحة 40 مترًا مربعًا في مصر، ليست مجرد مساحة صغيرة، بل هي فرصة للعيش بأقل تكلفة وبشكل أكثر بساطة وراحة.

ابحث عن شقق للبيع بـ 150 ألف في مصر

واحدة من المزايا الرئيسية للسكن في شقة بهذا الحجم هي القدرة على تقليل التكاليف. بدءًا من سعر الشقة نفسها وصولاً إلى تكاليف الصيانة والتنظيف، الشقق الصغيرة هي خيار اقتصادي بشكل كبير. وهذا يمكن أن يكون مثاليًا للأفراد الذين يرغبون في الحفاظ على الميزانية المنخفضة أو الذين يتطلعون إلى الابتعاد عن الديون.

هل من السهل العثور على شقة 40 متر للبيع في مصر؟

بصراحة، الجواب يعتمد على مجموعة متنوعة من العوامل، بما في ذلك الموقع، والميزانية، والتوقيت. ومع ذلك، يمكن القول أن البحث عن شقة 40 متر مربع للبيع في مصر يمكن أن يكون تحديًا في بعض الأحيان. إحدى الأسباب التي تجعل العثور على شقة بهذا الحجم قد يكون صعبًا هو أن العديد من البنايات في مصر تُعتبر من الفئة البريميوم، والتي عادة ما تتميز بشقق أكبر حجمًا. وبالتالي، يمكن أن تكون الشقق الصغيرة نادرة الوجود.

ومع ذلك، لا يزال من الممكن العثور على شقة 40 متر مربع للبيع في مصر، خاصة في بعض الأحياء الحديثة التي تقدم مجموعة متنوعة من الخيارات للسكن. لذا، قد يتطلب الأمر بعض الجهد والبحث، ولكن بالتأكيد هناك شقق بهذا الحجم متاحة في السوق.

تنوع مستوى التشطيب وسعر شقة 40 متر للبيع في مصر