شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 44

27,012 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٧٨٨٬١٠٠ جنيه

    شقه 60م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٨٧٠ جنيه

    استوديو 43م تشطيب كامل +57جاردن

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بحرية بمساحة 72 مترًا مربعًا للبيع

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٧١٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 90م² بإطلالة مباشرة علي البول

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107 م للبيع في مدينتي B12 فيو جاردن ومجري سيل

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • إيليت جاردن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 16
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر غرفتين موقع متميز كومباوند سراي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بسعر مميز مجهزة بالكامل فرش واجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو مودرن على المسبح.. الرفاهية في قلب الممشى

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند كازا 120م متشطبه بسعر مميز

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • هيليو اي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Al-Fath Group
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,هيليو اى

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مكونة من غرفتي نوم في

    Second Home Real Estate logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية مذهلة بغرفة نوم واحدة في أيوني كورت يارد

    Residia logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سويت مفروش للبيع في ادريس بيتش اوتيل على المارينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن مستلمة وجاهزة للسكن داخل كمبوند VYE

    Residia logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقـة دبل فيو في زيد زايد متشطبة بالتكييفات

    Najd Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • سيا لاجوون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الساحل الشمالي,العلمين,سيا لاجوون

    1 - 2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالكوثر بفيو مفتوح – الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة على المسبح في

    Second Home Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٧٠٬٦٤٢ جنيه

    شقة ارضى بجاردن بدون اوڤر بموقع مميز فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٩٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن للبيع في تاج سيتي – ليك بارك

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • ريفر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    West Way Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ريفر ريزيدنس

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش114م بجوار منطقة الخدمات فيو مفتوح في B11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار وحده مميزه في بالمينت نيو كايرو

    Ninety Two logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٢٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ستديو ارضي بجاردن خاص B14 بجوار الخدمات مساحة 67م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية للبيع في مدينة نور – أرضي بحديقة

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بالم باركس بالم هيلز 6 اكتوبر

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٩٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • جولف فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة