شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 47

27,012 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الجاهزة بأفضل موقع وخدمات متكاملة و أفضل سعر

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب المرحلة الخامسة تشطيب شركة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بإطلالة مباشرة علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٩٦٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • سي ذا سي قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    3 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز داخل زد ويست

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب بموقع مميز في city gate

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3/4 تشطيب بتاج سيتي ارضي بجاردن بفيو مفتوح

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • فيرونا بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Verona Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في ساحل الشمالي فيو بحر بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة98متر متشطبة استلام فورى زيد اميز موقع

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن للبيع في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة 108م تشطيب كامل بالتكييفات و المطبخ

    Edge Real Estates logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ارضى بحديقة للبيع فى الرحاب موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايسولا سينترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى اللوتس,ايزولا سنترا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة110م 3/4 تشطيب للبيع-كمبوند لاندمارك-مدينة نصر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند STM تشطيب فاخر

    New Capital Home. logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر مميز شقة 120م استلام فوري فيومميزلفترةمحدوده

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى خالصة الاقساط فى تاج سيتى

    Smart Step logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شقة متشطبة استلام فورى زيد ويست

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • سيكويا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٩٧٬٩٤٩ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eden
    الساحل الشمالي,سيكويا

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع مطله على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر٢ نوم -تشطيب كامل - افضل موقع استلام ٦ شهور

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٥٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مباشر علي شارع النزهه بجوار فيلدج ويست

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • فيينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٤٥٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dream Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا

    1 - 3 غرفة