شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 42

27,012 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز في سولانا باقساط علي عشر سنين

    متصدر

    Realm Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في هايد بارك نيو كايرو التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٨٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بحديقه 68متر مقدم واقساط

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع متشطبة مونترو بالتقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ليك بارك | جاهز للاستلام | تقسيط

    Next Door Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • بونا نوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٦٩٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    AD developer
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري | تشطيب فاخر | تقسيط

    Next Door Consultancy logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق المهندسيين للبيع بافضل سعر ارضي

    Element logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في أورورا بالاس بالغردقة 70م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق المهندسيين للبيع بافضل سعر ارضي

    Element logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠١٣٬٥٠٠ جنيه

    استوديو فاخر 70 متر اوبن فيو بسعر مغري سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • روك فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤١٬٧٣٤ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,روك فيرا

    استوديو, 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مقدم واقساط متشطب ببالم هيلز

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في نيوزايد خصم 35% اقرب استلام فرصة نادرة

    Western House logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سولانا زايد اقل سعر في الكمبوند تقسيط 10س

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي بنتهاوس بجاردن متشطبة - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Bay West Valley بسعر 12,900,000 جنيه

    HPK logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • بي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    HMA Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بي ويست

    3 غرفة

  • 17

    شقة

    ١٬٤٠١٬٤٠١ جنيه

    في الغردقة.. ستوديو بمقدم 20% وفيو على البسين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - شقة مميزة في بالم باركس، بالم هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع – مرايا | الجونة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٣١٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي البحر في افضل موقع بسهل حشيش

    HPK logo image

    الاندلس ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113 متر متشطبة للبيع فى اشجار سيتى

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • بلومار السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,بلومار

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 113 متر في اشجار سيتي متشطبة الترا لوكس

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس فرصة مميزة لامتلاك

    RE/MAX Al Mohager logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٤٧٦ جنيه

    ستوديو في الغردقة بشاطئ خاص وقسط على 3 سنين

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة - استوديو بسقف في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٧٢٨٬٥٨٠ جنيه

    شقة 2 غرفة جاردن فيو الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • لا كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لا كابيتال

    1 - 3 غرفة