شقق 100 متر للبيع في مصر, صفحة 204

17,025 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة لن تتكرر في بريفادو – مدينتي 65م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م مميز فى ريحانه افينيو استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار للبيع مدينتي بالفرش والاجهزه مودرن

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع جاهزه للاستلام متشطبه بالكامل بمساحه مميزه

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كرميل سوديك ريسيل غرفةاستلام فورى متشطب

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في سراي بمرحلة ايلان لوكيشن مميز اقل من سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده5%مقدم شقة بالتقسيط على اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B7 – فرصة مميزة .

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا ف مرحله park side علي فيو لاند سكيب

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٨٬٩٢٥ جنيه

    ستوديو دور أرضي بإطلالة على المسبح الممشى السياحي

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤١٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه مميزه وبأقل سعر و أقساط

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 متر فى مدينتي B8 فيو جاردن خالصة .

    Zone Properties . logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة بدفعة أولى 5% فقط، وأقساط لمدة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطب ومفروش في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1% استلم فورا شقة متشطبة بالعاصمة بقسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات للموقف

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه لوكس في جاردن سيتي وبقسط 15 سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ذكي في الكوثر – سكن عصري مع حمام سباحة

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37م تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٣٬٠١٩ جنيه

    شقة غرفتين و صالة 99 متر pool&garden view

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على البحر، غرفة نوم واحدة | جرافيتي

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن جاهزة للمعاينه في زيزينيا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب لوكس للبيع بسعر لقطه فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 77م مع الحكير متشطبه بالكامل بتسهيلات حتي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

اكتسبت الشقق ذات المساحة الواسعة في مصر شهرة واسعة بين المستثمرين والباحثين عن المنازل بفضل مجموعة من العوامل التي تجعلها خيارًا جذابًا. تتراوح الأسباب من التصميم الداخلي المبتكر والمرافق العصرية، إلى الموقع الاستراتيجي لدى بعضها. تتميز الشقق المتوسطة الحجم بفضل سعتها الكبيرة وتصاميمها العصرية، قد يزيد ذلك من سعرها، إلا أن توافر شقق للبيع بالتقسيط في مصر يخفف من عبء السعر كثيرًا بفضل مرونة السداد.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر تقع في مناطق معروفة بالأمان والهدوء، مثل القاهرة والإسكندرية والغردقة. تتوفر في هذه المناطق مجموعة واسعة من الخدمات والمرافق، بما في ذلك المتاجر والمدارس والمستشفيات، التي تجعل الحياة أسهل.

مميزات السكن في شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

تتميز شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بتوفير تجربة سكنية راقية ومريحة، تناسب جميع الأذواق والميزانيات. المساحة الواسعة والتصميم الداخلي الممتاز يقدمان بيئة معيشة خاصة ومريحة. كما يتيح التوزيع المدروس للمساحة استغلال المتر المربع الواحد إلى أقصى حد. من الراحة والأمان إلى الرفاهية والنقاء، هناك العديد من المزايا للسكن في هذه الشقق. أولاً وقبل كل شيء، تقع هذه الشقق في مناطق عقارية رئيسية، مما يجعلها قريبة من العديد من المرافق الأساسية مثل المدارس والمستشفيات والمتاجر.

ابحث عن شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة

أيضًا، تتميز معظم هذه الشقق بتقديم مستوى عال من الأمان والخصوصية حسب المنطقة المتواجدة فيها بطبيعة الحال، مما يجعلها مثالية للأفراد والأسر الذين يبحثون عن منزل هادئ ومريح. فإذا كنت تبحث عن المنزل المثالي، فإن شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر ستقدم لك كل ما تحتاجه.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيب وأسعار متنوعة