شقق 100 متر للبيع في مصر, صفحة 202

17,025 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بقدم 10% في ساج ليكس العاصمة الإدارية وخصم 10%

    Adviser Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت عالنيل بخصم نص سعرها استلام سنه متشطبه بالفرش

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع امام مطار القاهرة بخصم50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت عالنيل بخصم نص سعرها استلام سنه متشطبه بالفرش

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على حمام السباحة للبيع في ميفيدا بلو فيوز

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة في ساج ليكس العاصمة الإدارية الجديدة

    Adviser Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت عالنيل بخصم نص سعرها استلام سنه متشطبه بالفرش

    الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي باكبر عائد استثماري امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند The Hillage madarبجانب اليجريا

    Vida Solutions logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش بمدينتي 96 متر في الb11 طرفيه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة بموقع مميز بسعر أقل من سعر السوق .

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% ستوديو في ساج ليكس العاصمة الإدارية

    Adviser Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م (( تشطيب Modern )) بجوار سوديك قسط 15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية 70م للتمليك في سيدرا مرسي مطروح

    Sea Gate Real Estate Development logo image

    سيدرا, مرسى مطروح, مطروح

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٩٬٥٠٠ جنيه

    استديو بحري في تاج ستي بمرحلة مميزة و اقساط مرنة

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم 118,000 مقدم من بالم هيلز فى العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 81م في سراي باقل مقدم و بفيو تحفة على بارك

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم980الف شقة علي الاجون مباشرة في التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية 80 م للتمليك في سيدرا مرسي مطروح

    Sea Gate Real Estate Development logo image

    سيدرا, مرسى مطروح, مطروح

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأبراج زيد بسعر لقطه متشطبة بالتكييفات

    Property Group logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة في جنة اكتوبر متشطبة بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    شقة بمشروع واجهة بحرية بالأحياء | استثمار عقاري

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو تكمله اقساط بالمدفوع و اوفر بسيط

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ف جنه اكتوبر الفيو بتاعها علي لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

اكتسبت الشقق ذات المساحة الواسعة في مصر شهرة واسعة بين المستثمرين والباحثين عن المنازل بفضل مجموعة من العوامل التي تجعلها خيارًا جذابًا. تتراوح الأسباب من التصميم الداخلي المبتكر والمرافق العصرية، إلى الموقع الاستراتيجي لدى بعضها. تتميز الشقق المتوسطة الحجم بفضل سعتها الكبيرة وتصاميمها العصرية، قد يزيد ذلك من سعرها، إلا أن توافر شقق للبيع بالتقسيط في مصر يخفف من عبء السعر كثيرًا بفضل مرونة السداد.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر تقع في مناطق معروفة بالأمان والهدوء، مثل القاهرة والإسكندرية والغردقة. تتوفر في هذه المناطق مجموعة واسعة من الخدمات والمرافق، بما في ذلك المتاجر والمدارس والمستشفيات، التي تجعل الحياة أسهل.

مميزات السكن في شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

تتميز شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بتوفير تجربة سكنية راقية ومريحة، تناسب جميع الأذواق والميزانيات. المساحة الواسعة والتصميم الداخلي الممتاز يقدمان بيئة معيشة خاصة ومريحة. كما يتيح التوزيع المدروس للمساحة استغلال المتر المربع الواحد إلى أقصى حد. من الراحة والأمان إلى الرفاهية والنقاء، هناك العديد من المزايا للسكن في هذه الشقق. أولاً وقبل كل شيء، تقع هذه الشقق في مناطق عقارية رئيسية، مما يجعلها قريبة من العديد من المرافق الأساسية مثل المدارس والمستشفيات والمتاجر.

ابحث عن شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة

أيضًا، تتميز معظم هذه الشقق بتقديم مستوى عال من الأمان والخصوصية حسب المنطقة المتواجدة فيها بطبيعة الحال، مما يجعلها مثالية للأفراد والأسر الذين يبحثون عن منزل هادئ ومريح. فإذا كنت تبحث عن المنزل المثالي، فإن شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر ستقدم لك كل ما تحتاجه.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيب وأسعار متنوعة