شقق 100 متر للبيع في مصر, صفحة 180

17,027 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 97م نص تشطيب كابيتال ايست حى الواحة

    Envigo Real Estate logo image

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ارضي بجاردن بجوار مدينتي قسط ع 11 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 78م + حديقة 165م للبيع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة استلام فوري في بادية بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٩م متكرر غرفتين تشطيب كامل مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٩٣٬١٢٨ جنيه

    شقة للبيع في IL BOSCO – العاصمة الجديدة | سكن راقي

    Laucienda For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٩٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة في كومباوند ذا ادريس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 50% شقة في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٧م أرضي غرفتين تشطيب كامل فى مايان - ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من غرفة متشطبة في زايد القديمة وتقسيط ع 10 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي - بير مسعود

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأحدث مشاريع بالم هيلز بالعاصمه بقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٩٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات في قلب المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه بالجولدن سكوير بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    82 م للبيع بنور دور تاني فيو جاردن قسط 13 سنه لقطه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع The Hillage - Madar الشيخ زايد القديمه

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨١٥٬٩٢٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في بالم باركس – بالم هيلز

    Buyerside logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستوديو تشطيب راقي بالتكييفات

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84 م للإيجار– الحي الأول، الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الاول, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

اكتسبت الشقق ذات المساحة الواسعة في مصر شهرة واسعة بين المستثمرين والباحثين عن المنازل بفضل مجموعة من العوامل التي تجعلها خيارًا جذابًا. تتراوح الأسباب من التصميم الداخلي المبتكر والمرافق العصرية، إلى الموقع الاستراتيجي لدى بعضها. تتميز الشقق المتوسطة الحجم بفضل سعتها الكبيرة وتصاميمها العصرية، قد يزيد ذلك من سعرها، إلا أن توافر شقق للبيع بالتقسيط في مصر يخفف من عبء السعر كثيرًا بفضل مرونة السداد.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر تقع في مناطق معروفة بالأمان والهدوء، مثل القاهرة والإسكندرية والغردقة. تتوفر في هذه المناطق مجموعة واسعة من الخدمات والمرافق، بما في ذلك المتاجر والمدارس والمستشفيات، التي تجعل الحياة أسهل.

مميزات السكن في شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

تتميز شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بتوفير تجربة سكنية راقية ومريحة، تناسب جميع الأذواق والميزانيات. المساحة الواسعة والتصميم الداخلي الممتاز يقدمان بيئة معيشة خاصة ومريحة. كما يتيح التوزيع المدروس للمساحة استغلال المتر المربع الواحد إلى أقصى حد. من الراحة والأمان إلى الرفاهية والنقاء، هناك العديد من المزايا للسكن في هذه الشقق. أولاً وقبل كل شيء، تقع هذه الشقق في مناطق عقارية رئيسية، مما يجعلها قريبة من العديد من المرافق الأساسية مثل المدارس والمستشفيات والمتاجر.

ابحث عن شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة

أيضًا، تتميز معظم هذه الشقق بتقديم مستوى عال من الأمان والخصوصية حسب المنطقة المتواجدة فيها بطبيعة الحال، مما يجعلها مثالية للأفراد والأسر الذين يبحثون عن منزل هادئ ومريح. فإذا كنت تبحث عن المنزل المثالي، فإن شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر ستقدم لك كل ما تحتاجه.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيب وأسعار متنوعة