شقق 100 متر للبيع في مصر, صفحة 178

17,027 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي لاند سكيب في او وست .........

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر أقل من السوق للبيع

    Driven Properties logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي في المستقبل سيتي بخصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في b6 تشيب خاص بسعر مميز

    Eureka Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    ستوديو فخم في سهل حشيش | خصوصية ورفاهية تامة

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه ريسيل برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ارضي بجاردن للبيع في مدينتي B7 .

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعرالسوق شقة سوبرلوكس ف بادديه استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو لاندسكيب وفيلات كليو بالم هيلز

    Aspire Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فيو مميز ز استثنائي

    Roots Development logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١١٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٢٥٬١٦١ جنيه

    امتلك شقه ف قلب شيراتون بمقدم 10%

    Creative Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز استديو بجاردن ف تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م ميامي (ش محمد جلال حماد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد جلال حماد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم ١٨٢ الف علي ٩ سنوات ب العلمين

    Pharos Real Estate logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٩٩ متر بمقدم ١٠٪؜ علي ١٠ سنين بين التجمع والرحاب

    Pharos Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع بـ1.4مليون كـاش سور×سور سوديك

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه متشطبه بالتكيفات غرفه واحده -المراسم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 64 للبيع على دائرى المعادى مباشرة بالقطامية

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان 90 م

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 60 م – للبيع أو للإيجار – الحي 12

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في كمبوند شيك امتلك استوديو

    Creative Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ب 80,000 فقط اميز شقه في الكمبوند بفيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Vyon وادي دجلة المعادي بدون اوفر

    Vida Solutions logo image

    شارع وادى دجلة, الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٢٬٢١١ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقتك في القاهرة الجديدة, تقسيط

    Held Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٨٬٦١٨ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

اكتسبت الشقق ذات المساحة الواسعة في مصر شهرة واسعة بين المستثمرين والباحثين عن المنازل بفضل مجموعة من العوامل التي تجعلها خيارًا جذابًا. تتراوح الأسباب من التصميم الداخلي المبتكر والمرافق العصرية، إلى الموقع الاستراتيجي لدى بعضها. تتميز الشقق المتوسطة الحجم بفضل سعتها الكبيرة وتصاميمها العصرية، قد يزيد ذلك من سعرها، إلا أن توافر شقق للبيع بالتقسيط في مصر يخفف من عبء السعر كثيرًا بفضل مرونة السداد.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر تقع في مناطق معروفة بالأمان والهدوء، مثل القاهرة والإسكندرية والغردقة. تتوفر في هذه المناطق مجموعة واسعة من الخدمات والمرافق، بما في ذلك المتاجر والمدارس والمستشفيات، التي تجعل الحياة أسهل.

مميزات السكن في شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

تتميز شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بتوفير تجربة سكنية راقية ومريحة، تناسب جميع الأذواق والميزانيات. المساحة الواسعة والتصميم الداخلي الممتاز يقدمان بيئة معيشة خاصة ومريحة. كما يتيح التوزيع المدروس للمساحة استغلال المتر المربع الواحد إلى أقصى حد. من الراحة والأمان إلى الرفاهية والنقاء، هناك العديد من المزايا للسكن في هذه الشقق. أولاً وقبل كل شيء، تقع هذه الشقق في مناطق عقارية رئيسية، مما يجعلها قريبة من العديد من المرافق الأساسية مثل المدارس والمستشفيات والمتاجر.

ابحث عن شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة

أيضًا، تتميز معظم هذه الشقق بتقديم مستوى عال من الأمان والخصوصية حسب المنطقة المتواجدة فيها بطبيعة الحال، مما يجعلها مثالية للأفراد والأسر الذين يبحثون عن منزل هادئ ومريح. فإذا كنت تبحث عن المنزل المثالي، فإن شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر ستقدم لك كل ما تحتاجه.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيب وأسعار متنوعة