شقق 100 متر للبيع في مصر, صفحة 179

17,027 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه بالتقسيط برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد إيست التجمع شقة بمقدم 680 ألف وقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٤٦٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه74م علي فيو وايد جاردن في اجدد مراحل مدينتي B12

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه مميزه ريسيل برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند مايان مباشرة علي محمد نجيب

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة في خلال 9 شهور فقط فى مايان

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٩٠٬٥٣٠ جنيه

    أقل مقدم لشقة بغرفة نوم واحدة في موقع مميز

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥١٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزة فى مدينتى موقع مميز 2 نومB7

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بمقدم 10% ف قلب شيراتون

    Creative Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٠١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84 م - للبيع – الحي الثالث، 6 أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود | بنتهاوس بإطلالة بحرية كاملة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا- استوديو بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشترى شقة لقطة فى كومباوند بريفادو مدينتى

    Remax 360 logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIP دابل فيو امام مطار القاهرة بمقدم 750 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري على المفتاح متشطبه تكيفات و مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في كمبوند فيلدج ويست 75م متشطبه

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 100م بفيو جاردن في اجدد مراحل مدينتي B15

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستوديو فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٦٤٬٣٦٠ جنيه

    ستوديو علي حمام السباحة بمقدم 30% استلام 2026

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    Beachfront 1 BDR Apartment with Sea & Pool View

    Hurghadians Property logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مدينة الرحاب – المرحلة الخامسة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية كاملة التشطيب جي دبليو ماريوت ريزيدنس .

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ١٢٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في AlQazmi Cityzen – فرصة استثمار

    Laucienda For Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٥٨٬٠٦٩ جنيه

    سهل حشيش 1 غرفة إطلالة بحر استثمار البحر الأحمر

    Rook Estate logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

اكتسبت الشقق ذات المساحة الواسعة في مصر شهرة واسعة بين المستثمرين والباحثين عن المنازل بفضل مجموعة من العوامل التي تجعلها خيارًا جذابًا. تتراوح الأسباب من التصميم الداخلي المبتكر والمرافق العصرية، إلى الموقع الاستراتيجي لدى بعضها. تتميز الشقق المتوسطة الحجم بفضل سعتها الكبيرة وتصاميمها العصرية، قد يزيد ذلك من سعرها، إلا أن توافر شقق للبيع بالتقسيط في مصر يخفف من عبء السعر كثيرًا بفضل مرونة السداد.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر تقع في مناطق معروفة بالأمان والهدوء، مثل القاهرة والإسكندرية والغردقة. تتوفر في هذه المناطق مجموعة واسعة من الخدمات والمرافق، بما في ذلك المتاجر والمدارس والمستشفيات، التي تجعل الحياة أسهل.

مميزات السكن في شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

تتميز شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بتوفير تجربة سكنية راقية ومريحة، تناسب جميع الأذواق والميزانيات. المساحة الواسعة والتصميم الداخلي الممتاز يقدمان بيئة معيشة خاصة ومريحة. كما يتيح التوزيع المدروس للمساحة استغلال المتر المربع الواحد إلى أقصى حد. من الراحة والأمان إلى الرفاهية والنقاء، هناك العديد من المزايا للسكن في هذه الشقق. أولاً وقبل كل شيء، تقع هذه الشقق في مناطق عقارية رئيسية، مما يجعلها قريبة من العديد من المرافق الأساسية مثل المدارس والمستشفيات والمتاجر.

ابحث عن شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة

أيضًا، تتميز معظم هذه الشقق بتقديم مستوى عال من الأمان والخصوصية حسب المنطقة المتواجدة فيها بطبيعة الحال، مما يجعلها مثالية للأفراد والأسر الذين يبحثون عن منزل هادئ ومريح. فإذا كنت تبحث عن المنزل المثالي، فإن شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر ستقدم لك كل ما تحتاجه.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيب وأسعار متنوعة