شقق 70 متر للبيع في القاهرة, صفحة 17

2,104 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المستقبل سيتي بمقدم 280الف وقسط 12سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بترفلاي القاهره الجديده اقساط ل12سنه

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه للبيع في بالم هيلز بمقدم3% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس بمقدم300الف واقساط ع10س

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٧٧٣٬٢٨٤ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر مميز جدا فى بلووم فيلدز

    Mrkt Shake logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • سعادة بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استديو في السوق في مرحلة كرونز سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه ٧٠م ب ٣٠٠ الف فقط واقساط متساويه علي ١٠ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ارخص شقة70م الترا سوبر لوكس فيو لاندسكيب

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي في b7

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بعمارات بنك

    Ebied Home logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • زاد ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٦٧٩٬٠٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Zayedar developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,زاد ريزيدنس

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة بحري -بالم يلز نيو كايرو بفيو مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية سعودية قوية ستوديو متشطب بالتكييفات

    Crafters Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب كامل ( المطبخ + التكييفات ) فى الجار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالتكييفات امام حسن علام بحري

    Crafters Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت VIP اوبن فيو ع المطار الدولي بخصم 50% قسط 12

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سكاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٩٬٠٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 24

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متسلمة للبيع في Bloomfields سعر 2,200,000

    Realtors logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مُجهز بالكامل ومفروش في Lake Park Studios

    Remax 360 logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى ) بخصم 50% للبيع ف سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية كاملة التشطيب على 10 سنوات في city

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فخم بحديقة خاصة للبيع في سراي (إيلان)

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • ايسولا كواترو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل بسعر مميز في سراي | أقساط

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بجاردن للبيع في سراي أقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل تشطيب راقي برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    50%خصم للكاش شقة بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • روك فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤١٬٧٣٤ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,روك فيرا

    استوديو, 3 غرفة

ابحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في القاهرة

إذا كنت تبحث عن تجربة سكن مميزة، فإن شقق٧٠ متر للبيع في القاهرة هي الوجهة المثالية لك.عند البحث عن شقق للبيع في القاهرة، تأتي المساحة على رأس العوامل المهمة التي يجب مراعاتها. فتعتبر شقق ٧٠ متر للبيع في القاهرة خيارًا مناسبًا للعديد من الأفراد والأسر الصغيرة. توفر هذه المساحة توازناً مثالياً بين المساحة الملائمة والتكلفة، مما يجعلها خياراً محبباً للعديد من المشترين الباحثين عن منزل مريح ومناسب لاحتياجاتهم.

تتميز القاهرة بموقعها المركزي في قلب مصر، مما يسهل الوصول إليها من جميع أنحاء البلاد. تُعتبر القاهرة وجهة سياحية بارزة، حيث تستقطب ملايين الزوار سنويًا بفضل معالمها السياحية المتميزة. وتضم القاهرة كافة الخدمات والمرافق التي يحتاجها السكان. تضم القاهرة العديد من الأحياء السكنية التي تلبي احتياجات السكان بمختلف مستوياتهم، وتُعدّ بعض أحياءها فرصًا استثمارية مميزة نظرًا لارتفاع الطلب على الشقق فيها.

الخدمات والمرافق المتوفرة في القاهرة

المواصلات: تتمتع القاهرة بشبكة مواصلات واسعة ومتنوعة تضم المترو، الحافلات، التاكسي، وسيارات الأجرة. يُعتبر مترو القاهرة من أقدم خطوط المترو في العالم العربي، وهو يوفر وسيلة نقل سريعة وفعّالة للتنقل بين مختلف أنحاء المدينة.

التعليم: تضم القاهرة العديد من المدارس والجامعات الحكومية والخاصة، مما يجعلها وجهة مثالية للعائلات التي لديها أطفال. تتميز المدارس الحكومية في القاهرة بجودة التعليم، بينما تقدم الجامعات الخاصة العديد من التخصصات والبرامج الدراسية المتنوعة.