شقق 60 متر للبيع في القاهرة, صفحة 4

893 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فاخر بموقع لاندسكيب مميز بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استدديو للبيع استلام فوري امام مدينتي بسعر ميتفوتش

    Mr .Estates logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٧٩٬٧٢٧ جنيه

    استديو بالتقسيط فى سيليا - اقل سعر - حجز 2018

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 22

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بجاردن خاصه فى مدينتى b11 لقطه

    A 2 Z Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدمك خصمك يصل الي 30% ستوديو متشطب بالتكييفات

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مكتمل التشطيب في Lake Park في Taj City

    Remax 360 logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمدينتي في b12 بالفرش و الاجهزه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو B6 مدينتي بسعر مميز واستلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالتكييفات في المستقبل تقسيط 10 سنوات

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأعلي عائد في R8 وبأقل سعر + قسط شهري 10ألف

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار دقايق من واتر واي بالتجمع مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو للبيع بتاج ستي بمرحلة مميزة

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٦٦٬٦٢٥ جنيه

    للبيع استوديو 56م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • الفيو - نوي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Urban Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مسكن نوي

    استوديو

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بترخيص فندقي كامل الأجهزة بجوار سيتي ستارز

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن للبيع في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ارضى بحديقة للبيع فى الرحاب موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو بحري بأرخص سعر وافضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٨١٬٦٨٠ جنيه

    بسعر لقطه استوديو ارضي بجاردنفيو مميز ف تاج سيتي

    S signature logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • مايان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 60 متر فى كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي باB6 بموقع متميز جدا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في جاردنيا هايتس1 بالسعر غير متوقع

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو60م تشطيب كامل White Residenceالتجمع الخامس

    Eureka Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع كاش مدينتي b10

    B10, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • إن لاين سوتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 4
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 2 غرفة