شقق 50 متر للبيع في القاهرة, صفحة 8

341 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد ع استوديو ع دائري المعادي بمقدم121الف وقسط

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بتقسيمه مميزة بأقل سعر فى العاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهز للسكن ومتشطب بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في سراي للبيع، دفعة أولى 200 ألف

    Egypt Best Properties logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ب15 سنه اقساط في كمبوند طلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ووتر واي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 45م بالB8 مجموعة 87 استلام خلال عام

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٤٢٣٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 42 متر بمقدم 121.170 علي طريق الدائري ..

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة بجوار مدينتي للبيع بخصم 50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجوار مدينتي مباشرة بخصم 50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ماداي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Larz Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تشطيب كامل بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للاستثمار فى قلب التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري متشطب بالكامل مع MNHD وبأقساط15سنه

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بسعر لقطه في هليوبوليس قسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر بجوار مدينتي بالمستقبل بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريفيرتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٥٬٧٨٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ريفرتون

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري لقطه بدون مقدم بقلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهزة للمعاينة بالتجمع الخامس +مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م امام سوان ليك التجمع عـ طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٥٬٦٧٧ جنيه

    أقل سعر استوديو في كمبوند هافا

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور على استديو متشطب اقرا الاعلان دا

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • روك جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٢٬٣٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى كمبوند سوديك ايست اقرب استلام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بكمبوند بيجونيا خلف الجامعة الأمريكيه

    El Hefny Group logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١١٦٬٧٣٣ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى طلالة بالتقسيط حتى 15 سنة

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٦٠٨ جنيه

    استوديو للبيع بالتقسيط في Sarai القاهرة الجديدة

    The Map Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم640الف ف كمبوند الجار ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

شقة 50 متر للبيع بالقاهرة للباحثين عن شقق ضيقة

تحظى القاهرة بالكثير من الجاذبية للباحثين عن شقق صغيرة الحجم. فمن المعروف أن الشقق الضيقة تتمتع بعدة مزايا تجذب الكثيرين، خصوصاً الشباب والعائلات الصغيرة. من هذه المزايا الراحة، القرب من الخدمات، والتكلفة المنخفضة في التشغيل والصيانة.

في القاهرة، تقع العديد من شقق الـ50 متر في أحياء راقية وتتمتع بموقع استراتيجي قريب من الخدمات والمرافق الرئيسية. هذه الشقق مثالية للأشخاص الذين يعتبرون التكلفة والموقع الأولويات الرئيسية في البحث عن العقار المناسب.

السعر ومميزات أخرى من وراء السكن في شقق ضيقة في القاهرة

يتراوح سعر شقق 50 متر للبيع في القاهرة بشكل عام بناءً على موقع العقار وجودة البناء والتشطيب. ولكن على الرغم من التفاوت السعري، فإن هذه الشقق تقدم قيمة ممتازة بالنسبة للمال. فهي توفر لساكنيها مزايا كبيرة تتمثل في الراحة والاقتصاد في المساحة، بالإضافة إلى الخصوصية والراحة التي تتوفر في الشقق الأكبر حجمًا.

ومن الجوانب التي تميز السكن في هذه الشقق، هو توفيرها للطاقة والموارد، حيث يكون استهلاك الكهرباء والمياه أقل بكثير مقارنة بالشقق الأكبر حجمًا. كما أن التكلفة المنخفضة للصيانة والتشغيل تجعلها خيارًا مثاليًا للأشخاص الذين يبحثون عن الاستقرار المالي.

تنوع مستوى التشطيب لشقة 50 متر للبيع بالقاهرة

البحث عن شقة 50 متر للبيع في القاهرة ليس بالأمر السهل خاصةً في الفترة الراهنة بسبب تنوع مستوى التشطيب المتاح، والذي يتراوح بين التشطيب الجاهز للسكن والتشطيب الخام. تتوفر العديد من الشقق الصغيرة بتصميمات داخلية مختلفة، من الأنماط الحديثة إلى الأنماط التقليدية. لذا، يعد اختيار الشقة المناسبة تحدياً كبيراً يتطلب الكثير من البحث والتحري.