شقق 50 متر للبيع في القاهرة, صفحة 11

341 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م تسليم فوري متشطب فـ شيراتون مصر الجديدة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٨٤٬٥٤٤ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك ستوديو في Hava compound

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ارضي بجاردن بأميز لوكيشن في كريك تاون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيو للبيع في مدينتي استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 220الف امتلك ستوديو امام سوديك ايست,طلالة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • فورتي سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٦٩٬٩٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى هليوبليس الجديدة متشطب بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر بالتجمع الخامس قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي موقع مميز وأقساط إلي 2034

    Makka Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار في هليوبوليس الجديدة تقسيط 15سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣١٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مقدم 190الف وقسط 12 سنة سور x سور مع مدينتى

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٥٬٤٨١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي التاسع,روك وايت

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مميز بفيو لاجون بتقسيط علي 14 سنه!!

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اميز مراحل سراي بجوار مدينتي بفيو مميز

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه ع التسعين مباشرة بأقل سعر فى SHABABEEK

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كورنر بفيو جولف بالتجـمـع بسعر لقطه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش بالكامل امام الجامعة الامريكية

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو برايم لوكيشن علي التسعين بأقساط حتي 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360 الف استديو برايم لوكيشن بأقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بالتجمع الخامس بمقدم تعاقد200ألف فقط وقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو ريسيل في كمبوند سيليا – العاصمة

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في ستوديو بأقل سعر في الماركت وقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية للاستثمار في روتانا ليك ريزيدنس المراس

    Capital Lords Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٢٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار فى سراى شقة بالتقسيط حتى 12 سنة

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة

شقة 50 متر للبيع بالقاهرة للباحثين عن شقق ضيقة

تحظى القاهرة بالكثير من الجاذبية للباحثين عن شقق صغيرة الحجم. فمن المعروف أن الشقق الضيقة تتمتع بعدة مزايا تجذب الكثيرين، خصوصاً الشباب والعائلات الصغيرة. من هذه المزايا الراحة، القرب من الخدمات، والتكلفة المنخفضة في التشغيل والصيانة.

في القاهرة، تقع العديد من شقق الـ50 متر في أحياء راقية وتتمتع بموقع استراتيجي قريب من الخدمات والمرافق الرئيسية. هذه الشقق مثالية للأشخاص الذين يعتبرون التكلفة والموقع الأولويات الرئيسية في البحث عن العقار المناسب.

السعر ومميزات أخرى من وراء السكن في شقق ضيقة في القاهرة

يتراوح سعر شقق 50 متر للبيع في القاهرة بشكل عام بناءً على موقع العقار وجودة البناء والتشطيب. ولكن على الرغم من التفاوت السعري، فإن هذه الشقق تقدم قيمة ممتازة بالنسبة للمال. فهي توفر لساكنيها مزايا كبيرة تتمثل في الراحة والاقتصاد في المساحة، بالإضافة إلى الخصوصية والراحة التي تتوفر في الشقق الأكبر حجمًا.

ومن الجوانب التي تميز السكن في هذه الشقق، هو توفيرها للطاقة والموارد، حيث يكون استهلاك الكهرباء والمياه أقل بكثير مقارنة بالشقق الأكبر حجمًا. كما أن التكلفة المنخفضة للصيانة والتشغيل تجعلها خيارًا مثاليًا للأشخاص الذين يبحثون عن الاستقرار المالي.

تنوع مستوى التشطيب لشقة 50 متر للبيع بالقاهرة

البحث عن شقة 50 متر للبيع في القاهرة ليس بالأمر السهل خاصةً في الفترة الراهنة بسبب تنوع مستوى التشطيب المتاح، والذي يتراوح بين التشطيب الجاهز للسكن والتشطيب الخام. تتوفر العديد من الشقق الصغيرة بتصميمات داخلية مختلفة، من الأنماط الحديثة إلى الأنماط التقليدية. لذا، يعد اختيار الشقة المناسبة تحدياً كبيراً يتطلب الكثير من البحث والتحري.