شقق 100 متر للبيع في العلمين, صفحة 3

258 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك ستديو لاجون فيو في The Gate 05

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٢٢٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في قلب العلمين بمقدم ٢٥٠ الف

    Pharos Real Estate logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 100م في ذا جيت فيو بحري وبسعر مميزة

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 51م فاخرة في ذا جيت فيو بحري وبأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠١٬٢٦١ جنيه

    شقة لقطة 84م فيو بحري وبسعر مميزة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • سيا لاجوون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الساحل الشمالي,العلمين,سيا لاجوون

    1 - 2 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٦٨٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو مميز 51م بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٢٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 90م العلمين - الحي اللاتيني (صف أول لاجون)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٦٬٩٩٤ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة 49م بسعر مميز وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز 54م فيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • فيلار العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Diwan
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,فيلار

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٧١٬٨٧٥ جنيه

    ستوديو فاخر 71م بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٤٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 81م مميزة فيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر 54م بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م لقطة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 70م فاخرة بمكان مميز وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا جيت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٤٥٬٨٤٨ جنيه

    ستديو 54م فاخرة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٤٨٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٦٢٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة 81م فاخرة بفيو بحري وأفضل مكان في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٨٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٢٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 100م لقطة بمكان مميز وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • لاتين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٢٢٬٠٢٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,الحي اللاتيني

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٨٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٨٠٠ جنيه

    شقة 84م لقطة بأفضل مكان وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٦٩٬١٠٩ جنيه

    ستديو 51م فاخرة بفيو بحري بأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 54م فاخر بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • مرسيليا لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مرسيليا لاند

    1 - 3 غرفة