شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة العلمين الجديدة

524 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن 45% هتستلم شقة 198م متشطبه فيولاجون !

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام فندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه sea view جاهزه للسكن متشطبه علي اعلي مستوي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبة (استلام فوري )فيو بحر في العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو لاندسكيب قسط حتى 12سنة

    Summit Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الحي اللاتيني بالعلمين الجديدة

    Capital Lords Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166 م العلمين (الداون تاون)

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238 م برايم لوكيشن بقسط ع 12سنه للبيع العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو علي البحر متشطبة 145م في مزايرين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3 غرف متشطبة في العلمين الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٦٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمارك الصح يبدأ في الداون تاون بحري الطريق

    Inspire Homes logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٢٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB فوري بفيو بحر مباشره& لاجون بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٩٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB فوري بفيو بحر مباشره& لاجون بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٩٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    في قلب الداون تاون بحري الطريق تجربةسكن بشكل مختلف

    Inspire Homes logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بسعر مميز-فيو بحر مباشر ودور عالي

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في دور فوق ال 20 وحده دبل فيو باقل مقدم The Gate

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج العالمين الجديدة - سيتي إيدج

    Property Network logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٢٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن استلم شقة 405م متشطبه فيو مميز جداا !

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 800 الف فوري ومتشطب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 800 الف استلام فوري (متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 133م متشطبه استلام فوري متشطبه الان

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    الان بخصم لايقارن شقة 166م متشطبه استلام فوري الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فيوvip لقطه متشطبه high end بالقسط

    Impact Investments logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى مزارين العلمين الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع