شقق 100 متر للبيع في العلمين, صفحة 4

258 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٠٬٤٧٨٬٩٥٣ جنيه

    شقة 71م فاخرة بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 54م فاخرة بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 51م فاخرة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م فاخرة بالفرش في ذا جيت فيو بحري وبأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن باطلاله على البحر fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيتش فرونت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٥٢٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,بيتش فرونت تاورز

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه85م ف قلب الساحل الشمالي بجوار جميع الخدمات

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٢٣٬٩٨٦ جنيه

    استديو 69م فى الحى اللاتينى بأقل سعر في الماركت

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٧٠٬٩٤٩ جنيه

    شقة ريسيل 88م فى الحى اللاتينى أقل سعر في الماركت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استيديو للبيع في مدينة العالمين دور عاشر موقع ممي

    Premises logo image

    شتاء العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٩٧٢ جنيه

    امتلك شقه 90م بأقل سعر بالحي اللاتيني في العلمين

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • نورد

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    الساحل الشمالي,العلمين,نورد

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٦٤٢ جنيه

    ستوديو 71م بسعر لقطة وأفضل فيو في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٧٬٣٨١ جنيه

    شقة 93م صف اول على اللاجون في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٧٬٤٨٧ جنيه

    شقه 1غ جاهزه للمعيشه بفيو 360° للبحر و اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٩٢٬٧٤٩ جنيه

    ستديو فاخر68م بأقل سعر في الحي اللاتيني وبفيو راقي

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤١٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٣٢٨ جنيه

    شقة فاخرة90م بأقل سعر في الحي اللاتيني بفيو لاجون

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • وان علمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين

• 9

    شقة

    ٥٬٣٧٣٬٠٦٢ جنيه

    شقة 95م بأقل سعر وقريب من اللاجون بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر 69م سعر لقطة وفيو مميز بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله ساحره عالبحر بخدمه 5-Star تشطيب كامل +ACs !

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٧٬٨٤٦ جنيه

    ستديو لقطة 66م بمكان مميز وأقل سعر بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٢٥٦ جنيه

    امتلك شقه مميزة71م باقل سعر في الحي اللاتيني لقطه

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٩٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • لافيستا كاسكادا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,العلمين,لافيستا كاسكادا

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٧٩٬٢٥٥ جنيه

    شقه 96م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٧٬٣٥٠ جنيه

    امتلك شقة 89متر روعة باقل سعر في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول بحر متشطب بالاجهزهه+التكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 81م العلمين - أبراج العلمين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك علي البحر مباشرة استلام فوري تشطيب فندقي

    The Icon Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • أريبا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Urban Developments
    الساحل الشمالي,العلمين,اريبا

    2 - 3 غرفة