شقق 130 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 15

1,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر فيو لاند سكيب 2 غرف نوم للبيع في اويست

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفتين في ماونتن فيو اكتوبر

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢ نوم جاهزة للاستلام بفيو مفتوح مقدم ٣.١

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م نموزج A- جنه اكتوبر استلام فورى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م دور خامس كمبوند جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري فيو استلام فوري بأفضل سعر | أو ويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 85م اقل سعر ف الماركت بادية استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقه 116م فيو لاند سكيب متشطبه بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٠٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في core باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في owest باقل اوفر و بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بموقع مميز - استلام 2028 بتقسيط 9 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٩٠ جنيه

    شقه فاخره بموقع مميز-أستلام خلال سنتين تقسيط 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٣٢٬٧٨٠ جنيه

    تقسيط 9 سنين بأقل مقدم شقه فاخره أستلام خلال سنتين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٩٥٬٦٥٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفة ريسيل وان 33 بدر الدين 6 اكتوبر

    متصدر

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥١٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل مطله على اللاندسكيب مقدم 1% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض جديد من بالم هيلز في باديه شقه للبيع موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في أو ويست متشطبه جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع اقساط تصل 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale unit in elmtree next to icity october

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في ELM Tree بجوار icity OCT-توسعات شمالية

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Elm Tree أكتوبر غرفتين مقدم 10%

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96 متر في بالم هيلز تقسيط حتى 12 سنة

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٩٤٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه120م في قلب اكتوبر بمقدم390الف قسك ل9سنين

    New Arkan Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع