شقق 130 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 12

1,585 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬٧٩٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند اويست بأكتوبر متشطبة بالكامل

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأعلي نسبه تميز بالكموند وفيو غير مجروح بأقل سعر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من مالك بسعر قابل للتفاوض بتكمله اقل اقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بفيو مفتوح ع لاندسكيب دور متكرر للبيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاله دور ارضي تصلح تمويل عقاري

    Master Key logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اويست على فيو مميز

    متصدر

    We are consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين في أركان بالم بالشيخ زايد قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة في اي سيتي اكتوبر صف اول لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن غرفتين 3/4 تشطيب استلام فورى

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٨٣٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40% امتلك شقة 2نوم بموقع مميز بأقساط حتى 12سـ

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥١٨٬١٧٠ جنيه

    شقة مميزة فى او ويست اكتوبر مقدم 5% قسط على 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جنه اكتوبر 100م جاهزه لاستلام متبقى 900 الف

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جنه اكتوبر 130م استلام فورى قسط كل 3 شهور

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في باديا علي 12 سنة

    متصدر

    The Way logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 2غرفه نوم فوري لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في كمبوند اويست أكتوبر

    متصدر

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    2غرفة نوم شقة للبيع في باديه بالم هيلز مقدم 160الف

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٥٦٩ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند اويست بأكتوبر متشطبة بالكامل

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك سيجنتشر أكتوبر بمساحة 100 م

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٧١٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في O West أكتوبر بمقدم 5% وقسط 9 سنوات

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع130م بجوار أو ويست ومول مصر

    Selection Code logo image

    ايكو, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز فيو رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز وفيو رائع لاند سكيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع