شقق 130 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 5

3,027 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع 108م كمبوند Up West حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    اب ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين استلام فوري بأقل سعر في ماونتن فيو ذا لييك!

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130متر بحديقه للبيع استلام فوري بالتقسيط

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق خاصة – موقع مميز بحي الأشجار

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    إرضي+جاردن اقل من سعر السوق ف مدخل حدائق اكتوبر

    مدينة هرم سيتي - اوراسكوم, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في باديه اقرب استلام بخصم 40% تقسيط على 12سنة

    Western House logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع اكبر مطور عقاري في مصر بأقل سعر في الكمبوند

    Western House logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر – كلوب بارك

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أشجار هايتس بحديقة خاصة – استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٦٬٠٦٩ جنيه

    شقة 2 غرفة 125م دور 2 مع نظام أمن

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٦٬٤٤٧ جنيه

    تعاقد بي 10% واستلم فوري في حدايق اكتوبر 25% خصم

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل 2 نوم بكومباوند اويست

    City Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمنطقة الفيلات على هضبة بالم هيلز بتسهيلات

    D.Signature logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٧٢٬٣٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كمبوند بيراميدز سيتي بالتقسيط

    D.Signature logo image

    شارع اللواء احمد حمدي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٥٠ جنيه/متر مربع