شقق 130 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 13

3,027 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها قسطين فقط بأعلي نسبه تميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند جاردن ليك موقع مميز مباشر على الليك

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في بالم باركس اكستنشن

    I-Move logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اويست مرحلة تلوا متشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦١٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بالم باركس اكستنشن

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٥٦٬٩٠٠ جنيه

    شقة بحديقة نصف تشطيب في او ويست-استلام2027

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بأقل سعر - استلام فوري

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن للبيع في بالم باركس استلام فوري

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع فى ماونتن فيو اي سيتى 6 اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في بادية بالم هليز-استلام 2028

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦١٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باقل سعر في او ويست استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري للبيع في باديا

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري للبيع في باديا

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل باقي عليها 355 الف اقساط فقط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شقة ريسيل استلام فوري في مرحلة MV

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – باركسايد O West

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٠١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة -موقع مميز - استلام اخر السنة

    Emtdad Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في اوه ويست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بأقساط في او ويست فيو مفتوح علي جنينه

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية مذهلة بغرفة نوم واحدة في أيوني كورت يارد

    Residia logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقمار أكتوبر أمام MSA | قسط على 10 سنوات

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٤٣٬٣١٣ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن استلام فوري في بالم باركس

    I-Move logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٦٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٩٨٬٧٦٥ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام 2027 في بالم باركس

    Selection Code logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٤٬٨٨٣ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بقسط شهري 35 الف وقسط علي 9

    Selection Code logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع