شقق 130 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 11

3,027 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع علي اقساط حتي 2030 متشطبة بالكامل

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٤١٬٢٠٢ جنيه

    شقة غرفة واحدة بسعر مميز في او ويست- اوراسكوم

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة86 متر في باديا باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل غرفتين استلام قريب دقايق لمول مصر بقسط 17 الف

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٢١٬٦٥٩ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة116+34متر داخل طبيعة أكتوبر

    Selection Code logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٩٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة للبيع بالتقسيط اوبن فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٩٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل غرفتين مع روف في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٩٤٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس - موقع متميز - 114 متر - باديا بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض جديد من بالم هيلز في باديه شقه للبيع موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة تشطيب راقي بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في او ويست - Core ٢ غرفه نوم ١٢١ متر

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م مميزه للبيع في اي سيتي اكتوبرالشيخ زايد

    Bold Egypt logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في امبرفيل فيو كامل علي الليك

    plan-B logo image

    أمبرفيل, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مساحة مميزة في icity اكتوبر

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند او ويست اوراسكوم بجوار نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬٧٩٠ جنيه

    شقة اوبن فيو كاملة التشطيب بتقسيط فيClub Residence

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+ جاردن متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اوبن فيو بأقل سعر في باديا بجانب نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع