شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 146

3,843 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في لافيدا، مجاويش

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    وحدة استوديو مميزة إذا كنت ترغب في الاستثمار54m²

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 62 م² الطابق الرابع الشارع الرئيسي خصم25%

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك بإطلالة على البول والمدينة هنا في جراند روك

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 43متر تشطيب كامل إطالة ع حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 39م تشطيب كامل إطالة علي حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬١٦٨٬٢٧٠ جنيه

    استوديو مطل على المسبح | منتجع أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65 م تشطيب كامل إطالة ع حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة تطل على البحر بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panorama Hills Resort على طريق الهضبة فى الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬١١٥ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على حمام السباحة بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 1 bedroom apartment beside Mamsha

    My Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على المدينة مطلوبة بشدة في منتجع لا فيدا

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٥٢٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع – في لا مورا اربيا، الغردقة

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    Hurghada Heights بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة بحديقة فى الممشى السياحى

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 63 م² في قلب الممشى السياحي بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    Veranda, Sahl Hasheesh بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٣٢٬٥٤٠ جنيه

    FlorenzaKhamsin فى طريق عرابيا فى الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بشقة بميدان الشاعر – تسليم 2026 والمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    Studio for sale in Florenza Khamsin Resort

    My Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale in Panorama Park

    My Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Brand new 1 bedroom apartment in elite compound

    My Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬١١٥ جنيه

    استوديو بموقع مميز بقلب الغردقة بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع