شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 148

3,843 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه 63م_بمقدم 30%_قسط 3سنوات_تشطيب كامل_عقداخضر

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه63م_تشطيب كامل_طريق الحجاز_تقسيط36شهر_عقد أخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في La Gouna Resort – دور ثالث – ڤيو

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    خطوات من الراحه في استوديو مع إطلاله رائعة Veranda

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    1st Avenue South Side – تصميم استوديو مريح

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬١١٥ جنيه

    Studio apartment pool view at Atlantis Resort

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    منزلك بالحديقة - شقة بغرفة نوم واحدة في تريفانا

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٨٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٢٩٢٬٨٥٦ جنيه

    Studio sea view at Scandic Beach Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على حمام السباحة | الغردقة هايتس

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 50 متر تشطيب كامل إطالة ع البحر والشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الاحياء الغردقه مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٩٠٥ جنيه

    ستوديو للبيع في ارابيا الغردقه مقدم 30%وتقسيط3سنين

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمارك الذكي في منتجع لاجونة بالغردقة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment garden view at Storia Del Mare

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Ready to move in pool view studio in Veranda

    My Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٩٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو حديث مع إطلالات على البحر وحمام السباحة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    Studio for sale in Sun Gate – Sahl Hasheesh

    My Real Estate logo image

    صن جات ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٨٧٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ايضافي 5% حتي نهايه 2025

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الاحياء استثمر الان معنا

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at La Vista Magawish

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٢٧٬٦٢٦ جنيه

    ستوديو فيو عالشارع الرئيسي مقدم 30%وتقسيط على3سنين

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠١٬٣٩٢ جنيه

    Studio apartment for sale at Florenza Khamsin

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٢ جنيه/متر مربع