شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 143

3,843 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على حمام السباحة في إيبيزا، الأحياء

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 45 متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٢٨٬٦١٨ جنيه

    استوديو 47م² بمشروع مميز في قلب الغردقة وبمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment garden view at La Vista Magawish

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 65 متر مربع في الهضبه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك في تريفانا مع سهولة في التقسيط

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مع حديقة خاصة – تريفانا، ماجاو

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للاستلام ستوديو للبيع في منتجع لافاندا بيتش

    ROI For Real Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه63م_تشطيب كامل_فيو حمام سباحه_بمقدم30%_عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم واحدة مع حديقة | فيو عالبول

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 43 م تشطيب كامل إطالة ع حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بتقسيط ٥ سنوات مقدم ١٥٪ استلام بعد سنة

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٠٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio 63sq.m pool and sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فورى مكادى هايتس مرحلة اولى

    Auris For Project Management logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مثالية بغرفة واحدة وفيو المدينة وحديقتك الخاصة

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشى السياحي مقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بتراس خاص63 م² يري البحر قريب من الشيراتون

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 40م بتراس خاص بالممشي السياحي بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 47 م Pool view ب Almaza Suites بالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع