شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 150

3,843 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الممــــيز في الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_تشطيب كامل_اقساط علي36شهر_الحجازالرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Stone Heights — الحياة العصرية في الغردقة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري- امام مطار الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو 50م_تشطيب كامل _قسط على 3 سنوات_على الرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة أنيقة في Marina Palace الغردقة

    Homes Bay logo image

    مارينا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بحياة فاخرة ونسيم البحر في قلب الأحياء

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه63م_تشطيب كامل_فيوحمام السباحه_بمقدم30%_عقداخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٧١٬٠٠٠ جنيه

    استديو 60م-تقسيط 24شهر-دقائق للممشي-استلام12-2025

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    لاجونا ريزورت – الغردقة – فرصة لا تُفوّت!

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٤١٬٨٠٠ جنيه

    ORO Beach – بيتك في الهدوء الساحلي

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ممتاز في La Mora, Arabia

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    الحياة العصرية في قلب منتجع CLAN في مجاويش

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٥٦٬٧٢٩ جنيه

    استوديو فاخر بإطلالة على الشارع في مشروع لونار

    ROI For Real Estate logo image

    شارع فلفلة, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٧٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    لاجونا ريزورت – الغردقة – استوديو أحلامك على البحر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في استوديو بانورامي على البحر الأحمر!

    Homes Bay logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    حيث يلتقي الهدوء بالرقي في Ibiza الاحياء

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished pool view apartment in Aqua Palms

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة تطل على البحر في منتجع حياة

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو la Mora على المدينة الرئيسية مريح وأنيق

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر | حياه بيتش ريزورت الغردقه

    متصدر

    ROI For Real Estate logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_تشطيب كامل_اقساط علي36شهر_الحجازالرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه 63م تشطيب كامل عقد اخضرتقسيط 36 شهرخصم كاش %20

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع