شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 130

3,843 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٣٬٦٧٤ جنيه

    وحدات عملية بإطلالات جذابة 59 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٨٨٬٠٣٧ جنيه

    راحة يومية بطابع منتجعي 40 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز 58م راحة يومية وسط مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع والبحر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    52م تصميم عصري وراحة يومية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 55م حياة يومية قرب حمام السباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٨٢٬٤٧٥ جنيه

    ستوديو 47م يطل علي حمام السباحة وتقسيط 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    53م تصميم عملي لحياة مريحة في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 53م معيشة هادئة داخل منتجع مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكانك 64م أسلوب حياة متوازن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    جيم وسبا لأسلوب صحي 64 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    56م راحة وخصوصية داخل منتجع مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة سي فيو عقد اخضر بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 63 متر مربع فالممشى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    50م تصميم ذكي لحياة سهلة وهادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة مساحة 65 متر - شاطء خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٤١٬٦٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحة 47 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكانك 63م وحديقة لأسلوب حياة هادئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على حمام السباحة – الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣١٢٬٩٦٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 65 في سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٧٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 65 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في قلب الأحياء – بسعر 1,530,000 جنيه فقط!

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 64م سكن عصري بقلب تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع