شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 128

3,843 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 64 متر داخل إيبيزا باي بأسلوب حياة ساحلي هادئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٩٤٬٠٨١ جنيه

    فلورينزا فرصة استثمارية مميزة 59 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom pool view apartment at La Vanda

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    قلب الحركة والخدمات 56 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٩٧٬٢٩٢ جنيه

    استوديو 57 متر داخل سكانديك ريزورت مع شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 57 متر داخل منتجع إيبيزا باي بأسلوب حياة منتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أحلامك بإطلالة على حمام السباحة والبحر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٧٥٠ جنيه

    على محور رئيسي قريب من البحر 45 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio pool view for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    مساحات خضراء لراحة يومية 38 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بتراس خاص يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    مشروع عصري بلمسة فاخرة 55 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 57 متر داخل إيبيزا باي فرصة استثمارية ذكية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مرتفعات الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    عنوان مثالي للسكن والاستثمار 38 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    في قلب الكوثر على طريق المطار 52 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 م بإطلالة بحر على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر داخل إيبيزا باي بموقع مميز بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٣٢٬٩٦٧ جنيه

    طريق مباشر لأهم معالم المدينة 50 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70 م داخل إيبيزا باي بأسلوب حياة البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    Studio pool view for sale at Red Hills Resort

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر Pool view بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من المطار ووسط المدينة 55 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 48 م بإطلالة حمام سباحة داخل منتجع فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع