شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 134

3,843 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ذكي من لا فيدا في ارقى مناطق الغردقة

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة فيو على البحر في منتجع لاجونة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للحجز قبل اكتمال البيع 48 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند روك مساحات تبدأ من 41 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    جراند روك قرارك الصح للسكن أو التأجير 48 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة، استثمار ذكي في لا فيدا مجاويش

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على حمام السباحة | ممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استثمر 55م وحدة مميزة داخل المنتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 50م تشطيب كامل إطلاله ع البحر والشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٥٤ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 55 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة استوديو من CLAN Magawish مثالية للاستثمار

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جراند روك استغلال ذكي لكل متر 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استوديو 55م تشطيب كامل إطلاله ع الجبل

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 45 متر مربع فالممشى

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قيمة عقارية في صعود مستمر 48م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الهضبه مقدم 20% فقط فيو حمام سباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | أجنحة لافاندا

    Hurghadians Property logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند روك طلب مرتفع بسبب الموقع 60 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر pool view بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استثمر 55م سكن عصري بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬١١٥ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون في قلب الكوثر 40م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع