شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 104

3,821 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك امتلاك شقة 55م في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    Pool view studio for sale in Aurora Palace

    My Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٤١ جنيه

    Studio apartment for sale Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 55م في مارك اختيار سكني مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    اختيار مثالي شقة 56م داخل مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬٩٢٩ جنيه

    مساحة 54 م² على بُعد 25 كم من مطار الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧١١٬٠٣٧ جنيه

    ستوديو واسع في منتجع راقي في الهضبه, قلب الغردقه

    Homes Bay logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 61م في مارك بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 53م بإطلالة على المساحات الخضراء في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه بجاردن للبيع بهذا السعر دايركت علي البول

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 52م جاهزة لحياة مريحة في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥١٬٧٥٢ جنيه

    استوديو 47 متر فى LA GOUNA RESORT بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٧٥٠ جنيه

    Studio apartment at Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 47م بإطلالة مميزة وخدمات مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 58 متر فى Hurghada Heights بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨١٨٬٠٩٤ جنيه

    شقة غرفة وصالة 50 متر تطل على الشارع و البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م تطل علي البحر بموقع حيوي خطوات من شيراتون

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 58م قرب حمامات السباحة في منتجع مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح في موقع مضمون بالغردقة

    Homes Bay logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٦٦٣ جنيه

    مساحة 54 م² داخل مشروع يضم حمامات سباحة متعددة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٢٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سهل حشيش الغردقه مقدم 10% فقط

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٤٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 15% امتلك شقتك على الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م بإطلالة مميزة في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحدا في طريق المطار و الممشي بخصم 10%

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع