شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 100

3,821 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 53 م² داخل مشروع يضم 3 حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 53 م² مع سبا وبرامج صحية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 47 م² بجوار صالات رياضية متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 58 م² داخل مجتمع سكني سياحي حديث

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 58 م² على طريق المطار مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 32 م² بجوار أكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 50 م² مع مواقف سيارات واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 37 م² داخل مشروع بملاعب أطفال

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 61م تشطيب كامل إطلاله ع البحر وحما

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63 متر فى MAJRA Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 59 م² بمقدم يبدأ من 10% وتقسيط حتى 4 سنوات

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٧٥٠ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٧٨٬٦٩٧ جنيه

    ستوديو أرضي – لاجونا الأحياء 20% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 53 م² وسط 3,000 م² مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 53 م² في قلب منطقة الكوثر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو فاخره في قصر اورورا في مجاويش, بخصم 20%

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 64م وقسط حتى 3 سنوات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٤٠٠ جنيه

    استوديو بشاطئ خاص بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 65 متر مربع في الهضبه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 53 م² داخل مشروع على 7,500 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 50 م² داخل مشروع يضم مركز تجاري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 60 متر مربع في مجاويش

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 1 غرفة في بنورما مجاويش – خطط سداد مريحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون مع شقة 58م جاهزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع