شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 106

3,821 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تسليم فوري استوديو مطل على البحر – Stone Heigh

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش فيو على حمام سباحة منطقة الكوثر

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة باطلاله علي البحر مباشرتا و خصم 20%

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    hurghada heights قيمة حقيقية في أقوى موقع بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تسليم فوري استوديو – Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحتها 41 متر مربع فيو حمام سباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة في مجاويش الغردقه في منتجع راقي

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في لاجونا – الأحياء بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٥٢٬٣٥٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٨٩٬٧٧٥ جنيه

    استوديو 47 متر فى LA GOUNA RESORT بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٨٨٬٧٩٧ جنيه

    استوديو 51 متر يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45م في موقع استراتيجي بالغردقة 20% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٦٬٠٠٦ جنيه

    الرفاهية تلتقي بالاستثمار – منتجع أتلانتس، البحر ا

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٥٦٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة 56 متر تطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بإطلالة حمام سباح

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بتراس خاص علي الممشي بمقدم 20% لفترة محدودة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٥٢٬٣٥٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك استوديو على شاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 60 متر مربع بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 58 متر فى Hurghada Hub بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٢٧١٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر خيالي في الكوثر و طريق المطار!!

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٧٬١٠١ جنيه

    ستوديو مميز 42م استلام فوري يطل علي حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٢٩٬٥٣٧ جنيه

    استوديو أرضي بإطلالة حمام سباحة – داخل الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 50م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع