شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 96

3,821 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 61م تشطيب كامل إطلاله ع حماما السباحه والبحر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٥٬٣٢٠ جنيه

    استوديو 52م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو يطل علي الكلوب هاوس للبيع فيراندا سهل حشيش

    Home Hunters EG logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٣٬٠٠٩ جنيه

    استوديو 47 متر فى Atlantis Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع جاردن في مكادي – الغردقة

    HPK logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    بمقدم 0% وامتلك وحدتك في ريد هيلز على 6 سنين

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية عالية الطلب للإيجار في لا مورا –

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو، قصر أورورا، 1,710,000 جنيه مصري، مجاوِش

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٥٦٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 56 متر فى Iconic Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو جانبي على البحر في الاحياء

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٤٠٬٦٩٦ جنيه

    وحدتك 47م علي حمام السباحة بسعر مميز بقلب الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 40 متر مربع فالهضبه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 64 متر على الممشى - استلام فورى

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45 متر فى Hurghada Heights بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٣١١ جنيه

    شقة بغرفة واحده باطلاله علي الجبل بخصم 15%

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ذكي مميز الوحدة A102 بإطلالة مفتوحة

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ممتاز بغرفة نوم واحدة في الممشي

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو راقي في الممشي للبيع, بخصم 10%

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣١٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على سكاي بول في مارفينتو ريزوت

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٥١٬٧٥٢ جنيه

    استوديو 47م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحده في منتجع راقي في الهضبه, بخصم 20%!

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالقرب من الجونة بخصم 25% و اطلاله علي البحر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في أسلوب حياة المغامرة بالغردقة

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٦٬٧٦٦ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم مطلة على الجبال – لاجونا ريزورت

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع