شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 31

6,099 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم وأقساط - تشطيب كامل باجهزة التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو بحر وبحر خاص وقسط 4 سنين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر بفيو مزدوج (بحر وحمام سباحة)

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٨٨٬٦٢٨ جنيه

    شقة بمشروع مميز مباشرة امام الممشي الجديد مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • سانسا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,سانسا

    1 - 2 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في مارينا 5 عالبحر استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الغردقة.. فيو بسين في سهل حشيش بالتقسيط

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره ستوديو بجاردن للبيع ف التجمع5 بسعر3.5M

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بافضل سعر في تاج سيتي استلام فوري

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٦٬٥٥٠ جنيه

    ستوديو 54 متر في سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • بيج ريزيدنس – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضى بجاردن مفروش بالكامل للبيع اوللايجار

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أورورا بالاس بالغردقة بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٧٬٨٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٩٦٥ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 46م بشاطئ خاص مشروع مميز بالاخياء تقسيط 5

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيليكشن تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬١٧٥ جنيه

    ستوديو استلام فوري بشاطئ خاص بوسط البلد مقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٨١٨ جنيه

    شقه65م برايم لوكيشن باقل مقدم اقرب استلام

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٢١٬٩٢٠ جنيه

    إستديو للبيع في Kamaran الجونة

    Utopia logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في كمبوند نيوم -مستقبل سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك متشطبة بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ضفاف

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٦٬٤٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Deals Investment Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 62 م بجوار نيفيلاند مباشرة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م بعائد قوي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م وتصميم عصري للخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م بإطلالة حمام سباحة ولاجون خاص

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر في غرفة 53 م بمساحات خضراء واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • نجم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٥٠٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نجم

    1 - 3 غرفة