شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 27

6,099 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف استوديو بمقدم 220 الف فقط و اقساط ع12 سنه

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بخصم 64% علي الكاش بالقاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة 1غرفة للبيع في الكوثر بالقرب من الممشي السياحي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في أبراج ذا جيت العلمين تشطيب كامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند فالينسيا فالي

    Gold Routes logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم مميز بجوار مدينتي مباشرة

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي42م+40حديقهb7تطل علي جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio in Palm Parks by Palm Hills Developments

    Maskan Consultancy logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم246 الف امتلك ستوديو متشطب ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريتش هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي

    1 - 4 غرفة

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٨٦ جنيه

    استوديو 63 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 50 متر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيه

    ستوديو فيو بحر دور ارضي | وسط الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Riva Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٨١٬١٦٨ جنيه

    Studio apartment for sale at Atlantis Resort

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • فلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فلو

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٤٬٤٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view at Mark Resort

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    Studio apartment garden view at Marvento Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 43 متر مربع فالكوثر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٩٢٬٣٧١ جنيه

    ستوديو للبيع مساحتها 36 متر مربع فالاحياء الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استديو للبيع استلام فوري في تاچ سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • نسيم

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بالانتر مميز غرفه وصاله 65متر

    Home In Realestate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥٦٬٢٠٠ جنيه

    في الغردقة.. شقة غرفة وصالة بمقدم 25% وفيو بسين

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 300الف شقة فندقية متشطبة بالفرش و التكيفات

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 54 م² بفيو بحر في الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو عصري بإطلالة لاندسكيب

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة