شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 29

6,099 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي غرفة مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري متشطب للبيع بسعر مغري في سليا TMG

    S signature logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار ستوديو فاخر مفروش بالكامل

    متصدر

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع مميز في باديا بالقرب من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو B8 مدينتي استلام فوري وسعر مميز جدا

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • جازال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Legacy Estates Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 26

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه وصاله - عقد اخضر - شاطي خاص - الممشي السياحي

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٤٬٢٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Mark Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٧٦٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة 61 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    ستوديو 55م بموقع مميز استلام فوري تقسيط سنتين

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 58 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 20

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٧٢١ جنيه

    استوديو للبيع – منتجع لونج بيتش، الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٦١٬٨١٢ جنيه

    استوديو للبيع – منتجع مارفينتو | إطلالة بحر وحمام

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الاحياء الغردقه مساحتها ٤٨

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بمقدم 200 الف تقسيط حتي 15 سنه م

    Property Hills  One logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بالجونة استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بالجونة استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع فى التجمع الخامس بخصم مميز

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في ابفيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو آي سيتي – استوديو للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في اي سيتي فيو مباشر علي ClubHouse

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ريد ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al - Borouj Misr Developments Group (ABM)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم437 الف امتلك ستوديو مفروش ف العاصمة الادارية

    Closer logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٣٦٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح واتجاه بحري

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بمقدم 20% استفيد بالصيف وقسط الباقى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    52م مفروشة بالكامل داخل Aqua Palms

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 55 متر في اميز مشروع في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز