شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 22

6,090 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٢٬٨٦١ جنيه

    استوديو بفيو على البحر وحمام السباحة في مشروع Clan

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٦٬٤٩٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر partial sea view فى Scandic Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك استديو متشطب سوبر لوكس

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو أرضي للبيع في مدينتي

    Elegant Home logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مفروش للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات للموق

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى سيتى جيت من ديار القطريه موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • زايد لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف +جاردن في هايد بارك الشيخ زايد مقدم550ألف

    TREX logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم في بورت غالب

    Ägypten Immobilien logo image

    بورت غالب, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥١٬٤٤٠ جنيه

    استوديو 56 متر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله خلفيه

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو حمام سباحه مقدم يبدا من 10% فقط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • بامبو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,بامبو بالم هيلز

    استوديو, 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٣٧٥ جنيه

    1 bedroom pool sea view apartment La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٧٬٧٠٤ جنيه

    ستوديو للبيع في زيد ويست

    Buyerside logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوB7 مدينتي استلام فوري وتشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٠ وحدات سكنية فاخرة في ليك ريزيدنس من روتانا

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • أوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أوري

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٠ وحدات سكنية فاخرة في ليك ريزيدنس من روتانا

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فورى فى الماركت ارضى بجاردن فيلدج ويست

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم | بلكونة مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم | أرضي مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • ويندهام

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Capital Elite
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر