شقق ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 3

543 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي في اسكان الجامعه الامريكية

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع متشطبة بالكامل في الياسمين 7

    TREX logo image

    الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة مميزة فيو مفتوح علي ش جمال عبد الناصر

    Remax Professional. logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • ريتش هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي

    4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م سموحه (كومباوند البارون - ش البرت

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة على شارع التسعين الجنوبى لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166 م كفر عبده (ش سكينة بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350 م لوران (ش الاقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سموحة (عزبة سعد ش البرنس ابراهيم)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 268 م وابور المياه

    RE/MAX Avalon logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مسجد الباز ومحور محمد نجيب وشارع المولات

    AMG. logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٣١٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز و مساحه ممتازة في بدر الدين

    Master Key logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة المجاورة 28 تشطيب ألترا سوبر لوكس

    HNA Real Estate logo image

    بيوت دمياط الجديدة, دمياط الجديدة, دمياط

    4

    2

    ٢٨٨ متر مربع

    ٢١٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • فورتي سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٠٩٬٤٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189 متر للبيع ترى الميريلاند مصر الجديده

    Future Home RealEstate logo image

    شارع نزيه خليفه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٧٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الابراهيميه 220 م ( ش محمد فؤاد جلال )

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع محمد فؤاد جلال, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م سوبر لوكس فى عمارات البنفسج

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الوزاره ش ابو قير مباشر\U.N: AA0787

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع احمد شوقي, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الترام مباشرة أول سكن مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م تشطيب سوبر لوكس على اللبينى الرئيسي

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد غرب الجولف التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م فيكتوريا

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فيكتوريا, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة في الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م رشدي - متفرع من شارع سوريا

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع