شقق ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 10

543 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوحيده 4 غرف بانوراما بحري بفيلات السابع 215م

    Location Real estate' logo image

    الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م فوري سوبر لوكس بجاردن واسع وإطلالة مفتوحة

    Aqar Misr logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب راقي جاهزة للسكن وبسعر مميز—الحق الفرصة

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مع حديقة تشطيب راقي مع مطبخ وتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على مساحة ٤٠٠ مأرقى مناطق الشويفات بالتجمع الخامس.

    Waystar Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بجاردن للبيع علي 15سنة تقسيط

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 220م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من ش ابو قير فيو مفتوح بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع الواثق, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك ٢٢٨ م +ناني رووم

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • روزس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Golden House company
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,روزس

    4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند دجله جاردنز اكبر مساحه

    Genova Investment logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 320 متر للبيع بالمعادي سرايات تري النيل

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب عالي الجودة 270 متر بمدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع - ثروت ( شارع عبد المنعم الدليل )

    Chance for Realestate logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • جولز III

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    4 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 247 م زيزينيا (خطوات من الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤١٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م سموحة (حي الفيلات)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع المستثمرين الجنوبية بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م - لـوران - شارع شعراوى مبـاشـر

    Next Estate logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سموحة - بجوار مستشفي الأندلسية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيلا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٦٣٠٬٧٧٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,سيلا

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل عمارة براند

    Remax Professional. logo image

    شارع أبو رفيع, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الحجاز مصرالجديدة قرب مستشفي هليوبوليس

    Time House logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلجيكي ارضي بحديقة للبيع ميدان سفيرمصر الجديدة

    Time House logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 4غرف بجوار هايد بارك بالتجمع وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بالسادسه شقه فاخره مباني 2018م اربع غرف دور م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع