بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 8

3,284 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند لاروز 3 غرف تشطيب كامل

    شركة البحيري جروب logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل فيو club و landscape اقساط 12سنه بمقدم 600الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بحري في بتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا شقة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل164 وحدة مميزة شقة للبيع في Patio Oro

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع كمبوند إدريس إيست، استلام

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقتين من ماربيلا مول

    Fam Egypt logo image

    شارع 17, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو فيو لاند سكيب

    KAMF logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو فيو مميز

    KAMF logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل الباتيو أورو بموقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي سوبر لوكس حديقه 100م تسليم فوري تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٦٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب موقع مميز فيو لاندسكيب و نافوره

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية مع حديقة للبيع في فيفث سكوير من المراسم

    Brand Facility Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم واسعة للبيع في الباتيو اورو - وحدة مميزة

    Brand Facility Management logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو | 168م | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المراسم – تشطيب كامل مع تكييفات

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة نصف تشطيب فى ماونتن فيو اقل سعر

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي – إطلالة جاردن

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بيت الوطن الحي الأول استلام فور ميني كمبوند

    El Hefny Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130متر للبيع في دار مصر الأندلس - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في واتر واي التجمع متشطب بالمطبخ

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في تاج سيتي تشطيب مودرن 155م

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٦١٬٤٢١ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع شقه 135 متر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع