بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 12

3,284 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – Stone Residence – التجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ب وايت ريزيدنس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز فى تاج سيتى واقساط تصل الى 12 سنة

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك تشطيب كامل فى موقع مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٧٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٧٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه باقل مقدم وقسط 8 سنين في تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في كمبوند الباتيو أورو

    Redefine logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية بالتجمع الخامس بموقع متميز

    RE/MAX 1st Choice logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة بحديقة خاصة بمفيدا 180m

    Gaby's Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بجاردن موقع مميز في باتيو اورو افضل سعر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا في سوديك بجراج خاص وفيو علي الجاردن

    Conquer Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت فيلا لوكيشن مميز جدا -ريسل

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٣٤٬١٠٠ جنيه

    اخر شقة 155م فيو جولف مفتوح لقطة مش هتتكرر بخصم

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بتكييفات ومطبخ في فيفث سكوير

    Do estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو فيو مفتوح ١٦٤ مترًا مربعًا

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بيت الوطن 3 غرف وحديقة بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٦٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه في بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة علي المفتاح في ادريس ايست By Dorra

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى متشطبة مع مطبخ و تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق في باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت برووف متشطب للبيع بالمراسم

    Estimate Investment logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أول استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع