بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 10

3,284 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن استلام فوري ناصية فيوشارع رئيسي

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري سوبر لوكس في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    امام المطار امتلك شقه151م بتقسيمه مميزه قسط ع12سنه

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن مقدم 34% في الحي السابع بيت الوطن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول استخدام تشطيب سوبر لوكس و مفروشه بفيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في رويا في موقع متميز مع مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروش للبيع في ليك فيو1 فيو مفتوح موقع مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م بخصم 50% امام مطار القاهرة

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٦٦٬٢٨٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشيطب كامل للبيع في بالم هيلز التجمع

    Key Point for real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع سوديك فيليت التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لوكيشن مميز استلام فوري في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 173م فيو لاجون برايم لوكيشن متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للاستلام في ستون ريزيدنس بسعر مميز

    clear scope logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطب بالكامل أقل مقدم مع المراسم اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٩٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر ف الماركت-جاهزه للمعاينه برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف | الباتيو أورو | تشطيب نصف تشطيب

    Good Vibe Homes logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٩٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة في نورث بارك لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري تشطيب الترا سوبر لوكس في فيو علي بحيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة بجاردن في نورث بارك لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٣١٬٧٦٢ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل بفيو مميز فى التجمع

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز دوبلكس متشطب بالكامل واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بدون مقدم واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع