بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 4

3,284 عقارات أخرى
  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع بنتهاوس فيوعلى مناظر طبيعية و مياه نص تشطيب

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره تشمل الجراج والنادى فيو لاندسكيب

    Gaby's Homes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بإطلالة خضراء في ماونتن فيو هايد بارك

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه بفيو مميز جدا وتشطيب فخم

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٤٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة متشطبة بالكامل بموقع مميز

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة مباشرة أمام الجامعة الأمريكية

    D.Signature logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤١٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٨٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مقدم 5.5 مليون باقل سعر في ذا ميديان

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م جاهزة في فيفث سكوير فيو club هاوس مميز

    KRE investments logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في taj city على 12 سنة

    Selection Code logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 130م ناصية وإطلالة مميزة بدار مصر

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري في قلب القاهره في تاج سيتي

    S signature logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة- ماونتن فيو آي سيتي التجمع الخامس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى القرنفلل9 التجمع متشطبة بالكامل

    S signature logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه استلام فوري في تاج سلطان تحميل قديم

    S signature logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند ذا كريست The Crest باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 164 متر باقل مقدم في قلب التجمع

    Property Hills  One logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل -باتيو أورو- استلام فورى - 3غرف

    East wing logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 م تطلى على لاندسكيب ونافورة استلام فورى

    East wing logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٤٢٥ جنيه

    امتلك الآن قبل زيادة الأسعار في بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164متر متشطبة فورى فى الباتيو اورو اقل سعر

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 164م استلام فورى للبيع فى الباتيو اورو

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ف تاج سيتي التجمع - بمقدم 0%

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في فيفث سكوير مراسيم

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣١ جنيه/متر مربع