بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 42

3,285 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متاحه للبيع في كمبوند سيتي جيت -افضل سعر

    Ninety Two logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس داخل كمبوند إيزي لايف ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن سوبر لوكس في فيفث سكوير 147م

    Skyline logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في المراسم – مؤجرة بعائد ثابت

    Mr .Estates logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم5 % شقه(176م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع | جاردن خاص | بيت الوطن |موقع مميز

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | موقع مميز | بيت الوطن | استلام فوري

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | استلام فوري سوبر لوكس شقة مميزة168م

    Darcom for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مميز فى كمبوند الباتيو أورو لافيستا

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع | موقع مميز | بيت الوطن

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 164م بكمبوند الباتيو اورا استلام فوري

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع | موقع مميز | بيت الوطن

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨١ متر مربع

    ٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع192م VGK | شقة مجهزة بالكامل

    The Map Investments logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل مقدم في بيت وطن بجوار بالم هيلز

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل مقدم في بيت وطن الحي التالت

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط في الحي الثالث

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط الحي الثالث

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٤٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط الحي الثالث

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٤٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل مقدم في بيت وطن الحي التالت

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأفضل تقسيمه مقدم940kف تاج سيتي قسط ع12Y

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٠٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط الحي التالت

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع