بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 46

3,284 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس-سبيشيال شقة 144م متشطبة بالكامل

    YaKan Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل 1,5M بسعر لقطة

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 710الف امتلك شقه162م دور متكرر قسط ع12سنه

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 165م-3غرف بمقدم أقل 1,5Mسداد 3سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه172م استلام فوري ف تاج سيتي تاج سلطان

    S signature logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد استلام سنه اوبن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنين امتلك شقه 3 غرف ف ذا ايكون

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز جدا يطل على لاند سكيب - قابل للتفاوض

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة - موقع مميز - بأقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مميز فى كمبوند الباتيو أورو لافيستا

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | استلام فوري سوبر لوكس شقة مميزة168م

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على الحديقة-جاهز للسكن - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الحي الأول – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند لاروز

    Grey Parrot Realty logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 290م | 3 غرف | أقل سعر | تقسيط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بإطلالة على الجولف - استلام قريب

    Apart Real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشه بالكامل داخل المراسم فيفث سكوير

    Ninety Two logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بجارن للبيع في ماونتن فيو اي سيتي _فورى

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٦٨٠٬٠٦٧ جنيه

    اى فيلا جاردن للبيع بسعر اقل من الماركت ماونتن فيو

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر و لوكيشن مميز في ماونتن فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطةفى التجمع الخامس بجوار ارابيلا بلازا

    Smart Location Group logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن سوبر لوكس للبيع في ادريس ايست

    Gold Routes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كمبوند ادرس ايست

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة بيت الوطن الحي الخامس لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع