بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 40

3,285 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بيت الوطن الحي السادس – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٣٧٤٬٩٩٩ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | ٢٨٧م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فورى متشطبه 3 غرف تاج سيتى التجمع

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل بموقع متميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فيو لاندسكيب وليك بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٩م للبيع | ماونتن فيو هايد بارك

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في ارقي كمبوند فيو -لاندسكيب -باقل سعر

    Picky Properties logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة للبيع شقة جاهزة أرضي+حديقة واطلالة بحيرة

    Kayan El Aqaria logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو على الحديقة في تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجارن استلام فوري في ماونتن فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن لقطة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة127م بتشطيبVIP جاهزة للمعاينة بخصم35%

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف بكمبوند فى التجمع بجوار AUC مميزه

    Homy Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس في كيندا تاج سيتي سراي

    Smartex logo image

3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٠٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لقطة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ليك فيو ٢ بدون اوفر ٣ غرف

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٦٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149م استلام فوري فى كمبوند تاج سيتى

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 167 م 3 غرف استلام فوري-Swan Lake

    AK Circle logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا مستقله جاهزه موقع مميز في مونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم مطلة على الفناء مباشرة على المسبح

    Crafters Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 214 م 3 غرف استلام فوري-Swan Lake

    AK Circle logo image

3

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت مميز في تاج سيتي باطلالة بانوراما علي لاندسكيب

    Realm Properties logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب استلام فوري اقل سعر في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٨٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    تريو جاردنز دوبلكس أرضي تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٩ جنيه/متر مربع