بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 37

3,285 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م بسعر أقل من سعر الماركت في جايد

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بسعر مميز في ماونتن فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري في ديستريكت 5لوكيشن مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع بحديقه متشطبة بالتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن 135م في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٢٧١٬٩٠١ جنيه

    اي فيلا بتصميم واسع للبيع في ماونتن 1.1

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٦٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٤٢٬٣٦٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن 1.1 موقع مميز جدا

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر الماركت شقه فى ميفيدا

    Conquer Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند راقي باقل من سعرها

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو مميز على لاندسكيب بقسط 10سنين.

    Apart Real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مميز في كمبوند النخيل بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة فيو ووتر فيتشرز للبيع في إلباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف نوم مع حديقة للبيع باتيو أورو فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو لاند سكيب

    All 90 logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بحري استلام فوري مفروشه و متشطبه

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في تاج سيتي – Zone T | موقع مميز

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م متشطبه high end بحري وبفيو خيالي ع lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع علي طريق السخنه استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع متشطب بالكامل استلام فوري في جايد

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 157م استلام فورى مقدم 1.9م قسط 8س كاش 13م

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٢٬٢٨٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة فاخرة – موقع مميز بفيو مفتوح | وراحة تامة

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتجمع5 متشطبه+Acs مقدم 280ألف توتال 9م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كومبوند تاج سيتي مرحله شاليا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب ماونتن فيو اى سيتي 155 متر

    Do estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع