بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 35

3,285 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بسعر مميز للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كمبوند فيفث سكوير - المراسم

    Treasure Real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    jayd residence, Fifth Settlement, new cairo

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 135م+جاردن30متشطبه استلام فوري الان

    متصدر

    Bright logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلاك شقتك في التجمع شقه مميزه في الوتس الشم

    Zein for real estate logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩١م للبيع في كمبوند ميفيدا القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب التجمع مع لافيستا الباتيو بالقرب من AUC قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م هاى سوبر لوكس القرنفل 10 التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٣٨٬٣٢٠ جنيه

    شقة للبيع في أرجامي-موقع مميز وتقسيط حتى 2031

    Capital Lords Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 218م نص تشطيب القرنفل 6- القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فى زد ايست التجمع متشطبه بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2220م نص تشطيب فى اللوتس الجديدة التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كورنر -استلام فوري-متشطبة بالكامل للبيع

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن في ماونتن فيو اي سيتي , 150متر

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 166م متشطبة بالتكييفات- 3غرف-زيد ايست - أقساط

    East wing logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - ميفيدا

    why solutions logo image

3

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف دقايق من شارع التسعين 0%مقدم+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميز في أدريس إيست

    why solutions logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في فيفث سكوير متشطبه 138متر

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 630 الف (بخصم للكاش 50 % ) في تاج

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (166م) بخصم 50% فى تاج سيتى تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن كبيره في التجمع برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بانوراما 3 غرف للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Eastmark logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة في فيلات القرنفل بسعر مميز

    Creative Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع