بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 28

3,285 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة 168م باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة 164م باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باتيو أورو 164م المرحلة الأولى استلام فوري

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة بحديقة باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف بحري استلام فوري تشطيب كامل

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب سوبر لوكس ارضي بجاردن في ديستركت 5

    D COMUNITA RE logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في أرقى المجمعات السكنية تاج سيتي

    D COMUNITA RE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس في كمبوند لاروز خلف the spot

    D COMUNITA RE logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة مميزة في دار مصر القرنفل

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | دار مصر القرنفل بجوار الرحاب

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40 % ولفتره محدده امتلك شقه 3 غرف

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٠٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - دار مصر القرنفل امام بوابه ٢٤ الرحاب

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبوند دار مصر القرنفل

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف في موقع مميز وبأقل دفعة أولى و توتال

    Makanak Investments logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فى تاج سيتى باقل سعر شقة للبيع (3غرف\ 2 حمام)

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه 217م فيو ع الجولف ف TAJ CITY

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لاروز – التجمع الخامس| 146 متر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز استلام فورى 3 غرف

    Makanak Investments logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه داخل الكمباوند بموقع جيد جدا !!

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ماونتن فيو برايم لوكيشن بسعر مميز

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للتسليم - موقع مميز - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة - بموقع رائع - أقساط مرنة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع سطح -جاهزة للتسليم - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ادريس ايست تكمله اقساط

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬١١٩ جنيه/متر مربع